Historie Klientów

Karolina Cieślik-Dzięciołowska

Szef Zespołu opiekunów ucznia i rodzica, Szkoła w Chmurze

…  w pracy Justyny i Urszuli takie dwutorowe podejście; z jednej strony bardzo blisko indywidualnych potrzeb uczestników a z drugiej strony bardzo blisko celu, jaki mamy osiągnąć. Lubię i doceniam też atmosferę pracy: jest bardzo przyjemna, lekka i uśmiechnięta.

Anna Jaglińska-Prawdzik

Communications Manager w Awareson

… efektywnie z nich korzystać.

Poznałam swoje mocne strony, zrozumiałam ich moc, to jak może z nich korzystać. Sesja pomogła mi podjąć decyzję o zmianie pracy – dostrzegłam jak PR mnie ograniczał, że to strategie marketingowe są dla mnie lepszym wyborem. Teraz nie tylko lepiej pracuje, jestem też w pracy bardziej szczęśliwa, spełniona.

Przestałam też przykładać tak dużą wagę do moich braków  – i co ciekawe popełniam mniej błędów w tych obszarach. Lepiej zarabiam, w pracy dostaję brawa, czuję z pracy ogromną satysfakcję. Bardzo żałuję jedynie, że na trenerki trafiłam tak późno.

Bardzo polecam współpracę z Ulą Nowak, Justyną Zacharuk oraz Anną Łaniecką

Paweł Małyska

Production Manager RRP, Primary & Cigarillo w Philip Morris Polska S.A.

Współpraca z MSN to połączenie uważności ze znajomością wyzwań biznesowych. Warsztaty oparte były na realnych sytuacjach, z których wnioski w oczywisty sposób dość łatwo można było testować w codziennej pracy. Po programie „Team Effectiveness” widzę dużą pozytywną zmianę w zakresie współpracy i komunikowania się w moim zespole. Planujemy konsekwentnie rozwijać się w kierunkach, które wspólnie wypracowaliśmy.

Dorota Pokora

Ekspert ds. programów rozwojowych, coach mocnych stron

… zarówno sesje indywidualne, jak i grupowe. Cenię w nich połączenie profesjonalnej wiedzy, doświadczeń trenerskich z poczuciem humoru i nieszablonowym podejściem. Dziewczyny są specjalistkami w pracy w oparciu o proces. Zawsze poszukują rozwiązań adekwatnych do potrzeb pracowników i ich zespołów. Od moich współpracowników słyszę, że dostają moc indywidualnego wsparcia i realną pomoc w przechodzeniu przez niejednokrotnie trudne zmiany.

Zobacz: PROJEKT 1, PROJEKT2

Dr Łukasz Wyszyński

Koordynator programowy studiów MBA

… wdzięczność. Dla mnie bardzo cenne we współpracy z MSN to fakt, że efektem ich szkoleń zawsze jest wyraźna chęć eksperymentowania i wdrażania w życie treści, które przedstawiają i ćwiczą z uczestnikami na swoich szkoleniach. Mają wyjątkową zdolność łączenia merytorycznych treści z ich praktycznym ich zastosowaniem. To o czym mówią faktycznie wpływa na jakość pracy i życia ludzi.Koordynowanie współpracy z trenerkami to bardzo wysoki poziom profesjonalnej elastycznej współpracy. Słuchają, projektują „na miarę”, dowożą to do czego się zobowiązują, a często więcej. Zawsze w najwyższej jakości. Jesteśmy w stałej projektowej współpracy i mamy zamiar konsekwentnie ją rozwijać.