Anna Łaniecka

Individualization • Relator • Empathy • Maximizer • Input

Certyfikowany Coach Instytutu Gallupa, Andragog, Trener II stopnia PTP, Mediator, Konsultant Kryzysowy

strzalka czerwona
Anna Łaniecka portret

Parę słów o mnie ...

Elastycznie, ale w zgodzie ze sobą.  Z szacunkiem do swoich potrzeb. Rozumiejąc potrzeby drugiej strony. Skutecznie. Opierając się na ciągle aktualizowanej i pogłębianej wiedzy. Koncentrując się na tym co masz, a nie na słabościach. Tak rozumiem rozwój.

Szybko i łatwo wchodzę w empatyczny kontakt.

Rozumiem punkt widzenia człowieka, który jest naprzeciwko mnie.

Bardzo cenię wysoką jakość rozmów, spotkań, relacji, wspólnych działań. Uwielbiam pracować w atmosferze zaufania, jasno określonych i sprecyzowanych celów. Moją mocną stroną jest praca na flow procesu –  w grupach i w relacjach 1:1. 

Łączę doświadczenia bycia menadżerką, koordynatorką, trenerką wewnętrzną, od których zaczynałam wiele lat temu swoją ścieżkę zawodową z profesjonalnym wspieraniem innych w rozwoju.

Talent Indywidualizacja pomaga mi pracować zarówno z top managerami, poczatkującymi liderami, ekspertami, przedsiębiorcami  jak i poszukującymi swojej ścieżki zawodowej. Obecnie koncentruję się na intensywnej pracy warsztatowej wokół rozwijania talentów Gallupa w organizacjach, które inwestują w pracę na zasobach. Prowadzę i wspieram innowacyjne projekty budowania kultury w organizacjach.

Kim jest Anna Łaniecka?

strzalka czerwona

Trenerką ...

treningu interpersonalnego
(rekomendacje 2 stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego)

warsztatów psychologicznych
(dyplom Szkoły Trenerów I i II st. Grupy TROP)

Coachem ...

certyfikat Instytutu Gallupa

certyfikat Grupy Trop

Konsultantką i mediatorką ...

konsultantką kryzysową (Instytut Pozytywnej Psychologii Kryzysu)

mediatorką (Centrum Szkoleń Prawnych)

Anna Łaniecka
doświadczenie w liczbach

strzalka czerwona
Godziny warsztatowe
około 7.000 GODZIN WARSZTATOWYCH
Godziny coachingowe
około 3.700 GODZIN COACHINGOWYCH

Dla kogo pracowała Anna Łaniecka?

wybrani klienci:

strzalka czerwona

AXA ŻYCIE TU SA, WSiP, AUCHAN, Centrum Projektów Europejskich, ING, Krajowa Szkoła Administracji Publicznej, BRICOMAN, Decathlon, Chr. Hansen Polska, IPCC, ING, MAN Bus, Ergo Hestia, mBank, Alior Bank, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Investa, Allegro, Visa, Philip Morris International, PRU, PKO BP, Interzero, Jeronimo Martins, L’oreal, Allegro, Collegium Civitas, Awareson, GFT, Octolize i wielu innych

Anna Łaniecka podczas szkolenia
Anna Łaniecka podczas prezentacji
Anna Łaniecka odpowiada na pytania

Jakie projekty realizowała Anna Łaniecka?

wybrane projekty

strzalka czerwona

warsztaty menadżerskie

Przez 3 lata prowadziłam warsztaty menadżerskie w ramach wdrażania empatii w strategię mBanku.

innowacyjny program blended-learningowy

W tej samej organizacji wdrażałam innowacyjny program blended-learningowy „Employability-otwórz się na nowe możliwości, wspierający elastyczność, pracę ze zmianą oraz systemowe rozumienie zarządzania. Podczas pandemii przeprowadziłam kilkaset godzin warsztatów oraz coachingów w obszarze pracy z zespołami rozproszonymi, oswajania stresu i lęku, budowania zespołów w oparciu o zasoby.

warsztaty oparte o metodykę Gallupa

W ramach wspierania kultury organizacyjnej, która wyraża się hasłem “wyróżniają nas ludzie”, od 4 lat regularnie prowadzę liczne działania warsztatowe oraz indywidualne oparte o metodykę Gallupa np.

strzalka czerwona

program rozwojowy „Ambasadorzy Dialogu”

Przez 2 lata prowadziłam autorski program rozwojowy „Ambasadorzy Dialogu” w intensywnie rosnącej firmie produkcyjnej. Rozwijaliśmy kompetencje umożliwiające dialog, partnerskie relacje oraz partycypacyjne zaangażowanie pracowników.

projekt wzmacniania kultury feedbacku

Przez 3 lata prowadziłam projekt wzmacniania kultury feedbacku opartej na dialogu i empatii w polskiej części międzynarodowej firmy z branży biotechnologicznej

strengths based leadership

Od 2 lat uczestniczę w projekcie rozwijania zarządzania opartego o zasoby (strengths based leadership) w firmie będącej liderem rynku e-commerce.

Anna Łaniecka – współpraca

strzalka czerwona

Grupa TROP

Jestem opiekunką merytoryczną programu GATE, prowadzę treningi interpersonalne oraz zajęcia i konsultacje 1:1 w ramach Szkoły Trenerów w Grupie TROP

Studium Obywatelskie im. Pawła Adamowicza

Prowadzę zajęcia z komunikacji oraz zarządzania zmianą w ramach Studiów Podyplomowych MBA Zarządzanie Polityką Energetyczną i Klimatyczną ramach Collegium Civitas

Anna Łaniecka publikacje i podcasty

strzalka czerwona

Czujesz "swędzenie pod stopami"? Chcesz mieć lepszą pracę? Można się nauczyć jak to osiągnąć, jak zadbać o employability

Podcast TOKFM